Sklep Internetowy

Vendero

Wybierz jeden z trzech typów serwisów i zacznij działać już dziś!

Sklep internetowy

umożliwia wygodną sprzedaż towarów z Subiekta GT lub Subiekta nexo. Zamówienia ze sklepu trafiają bezpośrednio do Subiekta, a panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością, wyglądem oraz funkcjonalnością serwisu;

Witryna z ofertą

strona prezentująca szczegółową ofertę produktów i usług (z podziałem na kategorie). Dane o towarach są importowane z Subiekta GT lub Subiekta nexo do witryny (m.in. nazwa, cena, zdjęcia towaru). Można tam zamieścić również informacje o firmie, aktualności i dane kontaktowe;

Firmowy serwis WWW

serwis, w którym można zamieszczać najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty (bez prezentowania produktów), aktualności, dane kontaktowe itp.

Tworzymy kompleksowe systemy. Przekonaj się, jak łatwo nimi zarządzać!

Załóż własny sklep lub witrynę za pomocą kilku kliknięć!
Nie musisz znać się na tworzeniu stron WWW – prosty kreator prowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakładania witryny. Wszystkie dane są pobierane z uzupełnionych pól w systemie InsERT GT lub InsERT nexo.

Nie przejmuj się domeną i serwerem
vendero to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego otrzymujesz hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy.

Dostosuj serwis do swoich preferencji
Gotowe szablony graficzne oraz widgety pozwalają nadać witrynie indywidualny wygląd. Zawartość, układ i kolorystykę serwisu możesz w dowolnym momencie modyfikować.

Zarządzaj z dowolnego miejsca
Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i dowolna przeglądarka stron WWW.

Obserwuj ruch na stronie
Dzięki integracji z Google Analytics możesz sprawdzać, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny, skąd do niej trafili oraz które jej części odwiedzają najchętniej.